fbpx
Крупнейший производитель металлопластиковых конструкций!

Скління квартир та заміських будинків віконними конструкціями Darwin з профілю Rehau

Компанія Darwin виконує якісне скління квартир та заміських будинків віконними конструкціями з профілю Rehau. Наші вікна продумані до деталей!

Вікна Darwin стануть чудовою інвестицією ваших коштів, якщо ви цінуєте атмосферу світла, тепла та затишку, індивідуальний дизайн та високу функціональність.

Енергоефективні вікна та двері від Darwin спеціально розроблені, щоб зменшити ваші комунальні платежі та привнести додатковий комфорт у ваш дім протягом року.

В нас ви можете замовити вікна для квартир, балконні блоки, розсувні системи, двері та конструкції для заміських будинків.

Ви можете замовити вікна та двері в точках продажу авторизованих партнерів по всьому місту або зробити замовлення та прорахунок за телефоном +38(068)4348453, Андрій

Енергоефективні вікна та двері від Darwin спеціально розроблені, щоб зменшити ваші комунальні платежі та принести додатковий комфорт у ваш дім протягом року.

Огляд профільних систем

Якість для нас – перш за все!

Для виробництва надійних та довговічних конструкцій ми використовуємо виключно профільні системи REHAU.  Darwin Ukraine співпрацює тільки з провідними світовими постачальниками - Maco, Siegenia, Guardian, Glastrosch, Topalit, Werzalit, а якість виробів підтверджується сертифікатами відповідності державним стандартам та будівельним нормам. 

DARWIN UKRAINE в цифрах і фактах

  1. Партнерська мережа з понад 300 точок продажу по всій Україні
  2. Власне високотехнологічне виробництво металопластикових конструкцій і ламінація. Фарбування профілів.
  3. Працюємо в 10 областях
  4. 8 років на ринку металопластикових конструкцій
  5. Виробляємо 400 конструкцій в день
  6. Автопарк з 10 машин, які вчасно доставлять ваше замовлення
  7. Понад 100 співробітників, які працюють для вашого комфорту
  8. Ми засклили понад  100 000 М2 в більш ніж 15 житлових комплексах

Поделиться в соц.сетях

Заказать звонок: